Nový soutěžní ročník je již blíží. V sekci "ke stažení" je možné získat informace o nových změnách pravidel. Najdete tam také Zpravodaj ZČ ligy, Městský zpravodaj a Rozpis Jihozápadního poháru 2010/2011.
|
ZČ liga muži |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 01 |
3.9.10 |
19:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň "B" |
: |
|
Loko Plzeň |
|
Krafka Jar. - Čákora |
|
|
A 02 |
4.9.10 |
15:00 |
HK Starý Plzenec "A" |
: |
|
HK Rokycany "B" |
|
Mošna - Nový |
|
|
A 03 |
5.9.10 |
11:00 |
HK Starý Plzenec "B" |
: |
|
Gymnázium Sokolov |
|
Ševčík - Ivanič |
|
|
A 04 |
5.9.10 |
18:00 |
HC Bolevec M.A.T. "B" |
: |
|
Tatran Třemošná |
|
Krafka Jakub - Krafka Jan |
|
A 05 |
4.9.10 |
14:45 |
Sokol Šťáhlavy |
|
: |
|
Sokol Košutka "B" |
|
Sláma - Suchý |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 06 |
12.9.10 |
18:15 |
Loko Plzeň |
|
: |
|
Sokol Košutka "B" |
|
Růžek - März |
|
|
A 07 |
12.9.10 |
15:00 |
Tatran Třemošná |
|
: |
|
Sokol Šťáhlavy |
|
Zelenka - Nezbeda |
|
|
A 08 |
12.9.10 |
15:00 |
Gymnázium Sokolov |
|
: |
|
HC Bolevec M.A.T. "B" |
Chmelíř - Špaček |
|
|
A 09 |
12.9.10 |
17:00 |
HK Rokycany "B" |
|
: |
|
HK Starý Plzenec "B" |
Měšťánková - Vimr |
|
|
A 10 |
10.9.10 |
19:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň "B" |
: |
|
HK Starý Plzenec "A" |
Měšťánek - Vaník Vladimír |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 11 |
18.9.10 |
15:00 |
HK Starý Plzenec "A" |
: |
|
Loko Plzeň |
|
Koželuh - Ducháň |
|
|
A 12 |
19.9.10 |
11:00 |
HK Starý Plzenec "B" |
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň "B" |
Kozler - Ivanič |
|
|
A 13 |
19.9.10 |
18:00 |
HC Bolevec M.A.T. "B" |
: |
|
HK Rokycany "B" |
|
Suchý - Sláma |
|
|
A 14 |
18.9.10 |
14:45 |
Sokol Šťáhlavy |
|
: |
|
Gymnázium Sokolov |
|
Mošna - Nový |
|
|
A 15 |
19.9.10 |
17:00 |
Sokol Košutka "B" |
|
: |
|
Tatran Třemošná |
|
Ševčík - Růžek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 16 |
26.9.10 |
15:00 |
Tatran Třemošná |
|
: |
|
Loko Plzeň |
|
Krafka Jan - Krafka Jakub |
|
|
A 17 |
25.9.10 |
15:00 |
Gymnázium Sokolov |
|
: |
|
Sokol Košutka "B" |
|
Špaček - Chmelíř |
|
|
A 18 |
25.9.10 |
17:00 |
HK Rokycany "B" |
|
: |
|
Sokol Šťáhlavy |
|
Krafka Jaroslav - Čákora |
|
|
A 19 |
24.9.10 |
19:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň "B" |
: |
|
HC Bolevec M.A.T. "B" |
Macho - Hájek |
|
|
A 20 |
26.9.10 |
11:00 |
HK Starý Plzenec "A" |
: |
|
HK Starý Plzenec "B" |
Koželuh - Vaník Václav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 21 |
2.10.10 |
15:00 |
HK Starý Plzenec "B" |
: |
|
Loko Plzeň |
|
März - Růžek |
|
|
A 22 |
3.10.10 |
18:00 |
HC Bolevec M.A.T. "B" |
: |
|
HK Starý Plzenec "A" |
Suchý - Truxa |
|
|
A 23 |
2.10.10 |
14:45 |
Sokol Šťáhlavy |
|
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň "B" |
Vimr - Měšťánková |
|
|
A 24 |
3.10.10 |
17:00 |
Sokol Košutka "B" |
|
: |
|
HK Rokycany "B" |
|
Macho - Hájek |
|
|
A 25 |
3.10.10 |
15:00 |
Tatran Třemošná |
|
: |
|
Gymnázium Sokolov |
|
Kozler - Ivanič |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 26 |
10.10.10 |
16:15 |
Loko Plzeň |
|
: |
|
Gymnázium Sokolov |
|
Koželuh - Ducháň |
|
|
A 27 |
9.10.10 |
18:00 |
HK Rokycany "B" |
|
: |
|
Tatran Třemošná |
|
Měšťánek - Vaník Vladimír |
|
|
A 28 |
8.10.10 |
19:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň "B" |
: |
|
Sokol Košutka "B" |
|
Kozler - Vimr |
|
|
A 29 |
9.10.10 |
15:00 |
HK Starý Plzenec "A" |
: |
|
Sokol Šťáhlavy |
|
Krafka Jaroslav - Čákora |
|
|
A 30 |
10.10.10 |
11:00 |
HK Starý Plzenec "B" |
: |
|
HC Bolevec M.A.T. "B" |
Ševčík - Ivanič |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 31 |
17.10.10 |
18:00 |
HC Bolevec M.A.T. "B" |
: |
|
Loko Plzeň |
|
Zelenka - Nezbeda |
|
|
A 32 |
16.10.10 |
14:45 |
Sokol Šťáhlavy |
|
: |
|
HK Starý Plzenec "B" |
Koželuh - Ducháň |
|
|
A 33 |
17.10.10 |
17:00 |
Sokol Košutka "B" |
|
: |
|
HK Starý Plzenec "A" |
Mošna - Vaník Vladimír |
|
A 34 |
17.10.10 |
15:00 |
Tatran Třemošná |
|
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň "B" |
Vimr - Měšťánková |
|
|
A 35 |
17.10.10 |
15:00 |
Gymnázium Sokolov |
|
: |
|
HK Rokycany "B" |
|
Krafka Jaroslav - Čákora |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 36 |
24.10.10 |
18:15 |
Loko Plzeň |
|
: |
|
HK Rokycany "B" |
|
März - Růžek |
|
|
A 37 |
24.10.10 |
18:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň "B" |
: |
|
Gymnázium Sokolov |
|
Ševčík - Ivanič |
|
|
A 38 |
23.10.10 |
15:00 |
HK Starý Plzenec "A" |
: |
|
Tatran Třemošná |
|
Krafka Jakub - Kozler |
|
A 39 |
24.10.10 |
11:00 |
HK Starý Plzenec "B" |
: |
|
Sokol Košutka "B" |
|
Suchý - Truxa |
|
|
A 40 |
24.10.10 |
18:00 |
HC Bolevec M.A.T. "B" |
: |
|
Sokol Šťáhlavy |
|
Vimr - Měšťánková |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 41 |
30.10.10 |
14:45 |
Sokol Šťáhlavy |
|
: |
|
Loko Plzeň |
|
Krafka Jaroslav - Čákora |
|
A 42 |
31.10.10 |
17:00 |
Sokol Košutka "B" |
|
: |
|
HC Bolevec M.A.T. "B" |
Koželuh - Ducháň |
|
|
A 43 |
31.10.10 |
11:00 |
HK Starý Plzenec "B" |
: |
|
Tatran Třemošná |
|
Zelenka - Nezbeda |
|
|
A 44 |
30.10.10 |
15:00 |
Gymnázium Sokolov |
|
: |
|
HK Starý Plzenec "A" |
Chmelíř - Špaček |
|
|
A 45 |
31.10.10 |
15:00 |
HK Rokycany "B" |
|
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň "B" |
März - Růžek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZČ liga starší žáci |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 01 |
8.9.10 |
16:30 |
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
: |
|
Sokol Košutka |
|
Eiseltová - Voláková |
|
|
D 02 |
2.9.10 |
18:00 |
SSK Talent Plzeň "A" |
: |
|
SSK Talent Plzeň "B" |
März - Růžek |
|
|
D 03 |
6.9.10 |
16:30 |
HC Plzeň |
|
: |
|
HK Rokycany |
|
Měšťánek - Nový |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 04 |
9.9.10 |
17:00 |
Sokol Košutka |
|
: |
|
HK Rokycany |
|
Macho - Mošna |
|
|
D 05 |
9.9.10 |
18:00 |
SSK Talent Plzeň "B" |
: |
|
HC Plzeň |
|
Vaník Václav - Duchaň |
|
|
D 06 |
6.9.10 |
16:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
: |
|
SSK Talent Plzeň "A" |
Vaník Václav - Koželuh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 07 |
13.9.10 |
16:30 |
SSK Talent Plzeň "A" |
: |
|
Sokol Košutka |
|
Suchý - Sláma |
|
|
D 08 |
14.9.10 |
16:30 |
HC Plzeň |
|
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
Eiseltová - Voláková |
|
|
D 09 |
14.9.10 |
16:30 |
HK Rokycany |
|
: |
|
SSK Talent Plzeň "B" |
Vaník Václav - Ivanič |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 10 |
hláš. |
|
Sokol Košutka |
|
: |
|
SSK Talent Plzeň "B" |
Vaník Vladimír - Macho |
|
|
D 11 |
22.9.10 |
16:30 |
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
: |
|
HK Rokycany |
|
Sláma- Suchý |
|
|
D 12 |
20.9.10 |
16:30 |
SSK Talent Plzeň "A" |
: |
|
HC Plzeň |
|
Krafka Jaroslav - Čákora |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 13 |
29.9.10 |
16:30 |
HC Plzeň |
|
: |
|
Sokol Košutka |
|
Mošna - Nový |
|
|
D 14 |
28.9.10 |
16:30 |
HK Rokycany |
|
: |
|
SSK Talent Plzeň "A" |
Vaník Václav - Duchaň |
|
|
D 15 |
30.9.10 |
18:00 |
SSK Talent Plzeň "B" |
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
Měšťánková - Vimr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 16 |
14.10.10 |
16:30 |
Sokol Košutka |
|
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
Růžek - März |
|
|
D 17 |
27.9.10 |
16:30 |
SSK Talent Plzeň "B" |
: |
|
SSK Talent Plzeň "A" |
Ševčík - Ivanič |
|
|
D 18 |
12.10.10 |
16:30 |
HK Rokycany |
|
: |
|
HC Plzeň |
|
Kozler - Vaník Václav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 19 |
5.10.10 |
16:30 |
HK Rokycany |
|
: |
|
Sokol Košutka |
|
Ševčík - Vimr |
|
|
D 20 |
7.10.10 |
16:30 |
HC Plzeň |
|
: |
|
SSK Talent Plzeň "B" |
Eiseltová - Voláková |
|
|
D 21 |
4.10.10 |
16:30 |
SSK Talent Plzeň "A" |
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
Krafka Jaroslav - Čákora |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 22 |
hláš. |
|
Sokol Košutka |
|
: |
|
SSK Talent Plzeň "A" |
Vaník Václav - Koželuh |
|
|
D 23 |
25.10.10 |
16:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
: |
|
HC Plzeň |
|
Sláma - Nový |
|
|
D 24 |
14.10.10 |
18:00 |
SSK Talent Plzeň "B" |
: |
|
HK Rokycany |
|
Truxa - Suchý |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 25 |
21.10.10 |
18:00 |
SSK Talent Plzeň "B" |
: |
|
Sokol Košutka |
|
Měšťánková - Vimr |
|
|
D 26 |
21.10.10 |
17:00 |
HK Rokycany |
|
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
Kozler - Ivanič |
|
|
D 27 |
14.10.10 |
16:30 |
HC Plzeň |
|
: |
|
SSK Talent Plzeň "A" |
Nový - Mošna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 28 |
21.10.10 |
16:30 |
Sokol Košutka |
|
: |
|
HC Plzeň |
|
Měšťánek - Vaník Vladimír |
|
D 29 |
25.10.10 |
16:30 |
SSK Talent Plzeň "A" |
: |
|
HK Rokycany |
|
Macho - Eiseltová |
|
|
D 30 |
27.10.10 |
16:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
: |
|
SSK Talent Plzeň "B" |
Voláková - Eiseltová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZČ liga starší žačky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E 01 |
|
Slavoj Tachov "A" |
|
: |
|
volno |
|
|
|
|
E 02 |
11.9.10 |
10:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
: |
|
Loko Cheb |
|
Eiseltová - Voláková |
|
|
E 03 |
8.9.10 |
16:30 |
HC Plzeň |
|
: |
|
DHC Plzeň "A" |
|
Sláma - Vimr |
|
|
E 04 |
24.10.10 |
10:00 |
DHC Plzeň "B" |
|
: |
|
Slavoj Tachov "B" |
|
Měšťánek - Měšťánková |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E 05 |
|
|
volno |
|
: |
|
Slavoj Tachov "B" |
|
|
|
|
E 06 |
9.9.10 |
18:00 |
DHC Plzeň "A" |
|
: |
|
DHC Plzeň "B" |
|
März - Růžek |
|
|
E 07 |
19.9.10 |
10:45 |
Loko Cheb |
|
: |
|
HC Plzeň |
|
Špaček - Chmelíř |
|
|
E 08 |
19.9.10 |
13:00 |
Slavoj Tachov "A" |
|
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
Vaník Václav - Koželuh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E 09 |
|
|
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
: |
|
volno |
|
|
|
|
E 10 |
10.10.10 |
10:30 |
HC Plzeň |
|
: |
|
Slavoj Tachov "A" |
|
Měšťánková - Vimr |
|
|
E 11 |
11.9.10 |
13:00 |
DHC Plzeň "B" |
|
: |
|
Loko Cheb |
|
Krafka Jaroslav - Čákora |
|
|
E 12 |
24.10.10 |
11:00 |
DHC Plzeň "A" |
|
: |
|
Slavoj Tachov "B" |
|
Měšťánek - Měšťánková |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E 13 |
|
volno |
|
: |
|
DHC Plzeň "A" |
|
|
|
|
E 14 |
3.10.10 |
10:00 |
Loko Cheb |
|
: |
|
Slavoj Tachov "B" |
|
Špaček |
|
|
E 15 |
24.10.10 |
12:00 |
DHC Plzeň "B" |
|
: |
|
Slavoj Tachov "A" |
|
Vaník Václav - Duchaň |
|
|
E 16 |
28.9.10 |
16:30 |
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
: |
|
HC Plzeň |
|
Zelenka - Nezbeda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E 17 |
|
|
HC Plzeň |
|
: |
|
volno |
|
|
|
|
E 18 |
7.10.10 |
18:00 |
DHC Plzeň "B" |
|
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
Vaník Vladimír - Krafka Jakub |
|
E 19 |
4.9.10 |
10:30 |
Slavoj Tachov "B" |
|
: |
|
Slavoj Tachov "A" |
|
Chmelíř |
|
|
E 20 |
11.9.10 |
14:30 |
DHC Plzeň "A" |
|
: |
|
Loko Cheb |
|
Krafka Jaroslav - Čákora |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E 21 |
|
volno |
|
: |
|
Loko Cheb |
|
|
|
|
E 22 |
24.10.10 |
13:00 |
DHC Plzeň "A" |
|
: |
|
Slavoj Tachov "A" |
|
Vaník Václav - Duchaň |
|
|
E 23 |
17.10.10 |
10:00 |
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
: |
|
Slavoj Tachov "B" |
|
Voláková - Eiseltová |
|
|
E 24 |
6.10.10 |
16:30 |
HC Plzeň |
|
: |
|
DHC Plzeň "B" |
|
März - Růžek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E 25 |
|
|
DHC Plzeň "B" |
|
: |
|
volno |
|
|
|
|
E 26 |
28.10.10 |
10:30 |
Slavoj Tachov "B" |
|
: |
|
HC Plzeň |
|
Vaník Václav - Ivanič |
|
|
E 27 |
21.10.10 |
18:00 |
DHC Plzeň "A" |
|
: |
|
HK Slávia VŠ Plzeň |
|
Vaník Vladimír - Měšťánek |
|
|
E 28 |
3.10.10 |
12:00 |
Loko Cheb |
|
: |
|
Slavoj Tachov "A" |
|
Špaček |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZČ liga mladší žákyně
Turnaj č.1 – HC Plzeň – 12.9.2010
W 01
|
8:30
|
HC Plzeň
|
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
W 02
|
9:10
|
DHC Plzeň „A“
|
|
DHC Plzeň „B“
|
|
W 03
|
9:50
|
Tachov
|
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
W 04
|
10:30
|
DHC Plzeň „A“
|
|
HC Plzeň
|
|
W 05
|
11:10
|
DHC Plzeň „B“
|
|
Tachov
|
|
W 06
|
11:50
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
DHC Plzeň „A“
|
|
W 07
|
12:30
|
HC Plzeň
|
|
DHC Plzeň „B“
|
|
W 08
|
13:10
|
Tachov
|
|
DHC Plzeň „A“
|
|
W 09
|
13:50
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
DHC Plzeň „B“
|
|
W 10
|
14:30 – 15:10
|
HC Plzeň
|
|
Tachov
|
|
Turnaj č.2 – DHC Plzeň – 9.10.2010
W 11
|
8:30
|
DHC Plzeň „B“
|
|
DHC Plzeň „A“
|
|
W 12
|
9:10
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
Tachov
|
|
W 13
|
9:50
|
DHC Plzeň „B“
|
|
HC Plzeň
|
|
W 14
|
10:30
|
DHC Plzeň „A“
|
|
Tachov
|
|
W 15
|
11:10
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
HC Plzeň
|
|
W 16
|
11:50
|
Tachov
|
|
DHC Plzeň „B“
|
|
W 17
|
12:30
|
DHC Plzeň „A“
|
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
W 18
|
13:10
|
Tachov
|
|
HC Plzeň
|
|
W 19
|
13:50
|
DHC Plzeň „B“
|
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
W 20
|
14:30 – 15:10
|
HC Plzeň
|
|
DHC Plzeň „A“
|
|
Turnaj č.3 – Tachov – 23.10.2010
W 21
|
8:30
|
Tachov
|
|
DHC Plzeň „A“
|
|
W 22
|
9:10
|
HC Plzeň
|
|
DHC Plzeň „B“
|
|
W 23
|
9:50
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
DHC Plzeň „A“
|
|
W 24
|
10:30
|
DHC Plzeň „B“
|
|
Tachov
|
|
W 25
|
11:10
|
HC Plzeň
|
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
W 26
|
11:50
|
DHC Plzeň „A“
|
|
DHC Plzeň „B“
|
|
W 27
|
12:30
|
HC Plzeň
|
|
Tachov
|
|
W 28
|
13:10
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
DHC Plzeň „B“
|
|
W 29
|
13:50
|
DHC Plzeň „A“
|
|
HC Plzeň
|
|
W 30
|
14:30 – 15:10
|
Tachov
|
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
Minižactvo 6+1
Turnaj č. 1 - Pořadatel HC Plzeň 11.9.2010
(nehrají- DHC Plzeň „A“, DHC Plzeň „B“, Talent a HK Slavia VŠ Plzeň)
1
|
8:30
|
HC Plzeň „A“
|
HC Plzeň „B“
|
|
2
|
9:00
|
Tachov „A“
|
Cheb „A“
|
|
3
|
9:30
|
Cheb „B“
|
HC Plzeň „B“
|
|
4
|
10:00
|
Cheb „A“
|
Háje Praha
|
|
5
|
10:30
|
HC Plzeň „A“
|
Tachov „A“
|
|
6
|
11:00
|
HC Plzeň „B“
|
Tachov „B“
|
|
7
|
11:30
|
Cheb „A“
|
Cheb „B“
|
|
8
|
12:00
|
Háje Praha
|
Tachov „B“
|
|
9
|
12:30
|
Tachov „A“
|
HC Plzeň „B“
|
|
10
|
13:00
|
HC Plzeň „A“
|
Tachov „B“
|
|
11
|
13:30
|
Háje Praha
|
Tachov „A“
|
|
12
|
14:00
|
Cheb „B“
|
HC Plzeň „A“
|
|
13
|
14:30
|
Háje Praha
|
Tachov „B“
|
|
14
|
15:00
|
Cheb „A“
|
HC Plzeň „B“
|
|
15
|
15:30
|
Háje Praha
|
Tachov „A“
|
|
16
|
16:00
|
Tachov „B“
|
Cheb „A“
|
|
Turnaj č. 2 - Pořadatel Háje Praha 2.10.2010
(nehrají- Tachov „A“, Tachov „B“,Cheb „A“ a Cheb „B“)
17
|
8:30
|
Háje Praha
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
18
|
9:00
|
Talent
|
HC Plzeň „A“
|
|
19
|
9:30
|
HC Plzeň „B“
|
DHC Plzeň „A“
|
|
20
|
10:00
|
DHC Plzeň „B“
|
HC Plzeň „A“
|
|
21
|
10:30
|
Háje Praha
|
HC Plzeň „B“
|
|
22
|
11:00
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
Talent
|
|
23
|
11:30
|
DHC Plzeň „B“
|
HC Plzeň „B“
|
|
24
|
12:00
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
DHC Plzeň „A“
|
|
25
|
12:30
|
Háje Praha
|
Talent
|
|
26
|
13:00
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
HC Plzeň „B“
|
|
27
|
13:30
|
DHC Plzeň „B“
|
Talent
|
|
28
|
14:00
|
Háje Praha
|
HC Plzeň „A“
|
|
29
|
14:30
|
Háje Praha
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
30
|
15:00
|
DHC Plzeň „B“
|
HC Plzeň „A“
|
|
31
|
15:30
|
DHC Plzeň „A“
|
Talent
|
|
Turnaj č. 3 - Pořadatel Cheb 17.10.2010
(nehrají- HC Plzeň „A“, HC Plzeň „B“, Talent a Háje Praha)
32
|
8:30
|
Cheb „A“
|
Cheb „B“
|
|
33
|
9:00
|
Tachov „A“
|
DHC Plzeň „B“
|
|
34
|
9:30
|
Tachov „B“
|
DHC Plzeň „A“
|
|
35
|
10:00
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
Cheb „A“
|
|
36
|
10:30
|
Tachov „A“
|
Cheb „B“
|
|
37
|
11:00
|
Tachov „B“
|
DHC Plzeň „B“
|
|
38
|
11:30
|
Cheb „B“
|
DHC Plzeň „A“
|
|
39
|
12:00
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
Tachov „A“
|
|
40
|
12:30
|
Cheb „A“
|
Tachov „B“
|
|
41
|
13:00
|
DHC Plzeň „A“
|
Tachov „A“
|
|
42
|
13:30
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
Tachov „B“
|
|
43
|
14:00
|
DHC Plzeň „A“
|
Cheb „A“
|
|
44
|
14:30
|
Tachov „B“
|
Cheb „B“
|
|
45
|
15:00
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
DHC Plzeň „B“
|
|
46
|
15:30
|
Cheb „B“
|
DHC Plzeň „A“
|
|
47
|
16:00
|
Tachov „A“
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
48
|
16:30
|
Cheb „B“
|
DHC Plzeň „B“
|
|
Turnaj č. 4 - Pořadatel DHC Plzeň 20.11.2010
(nehrají- Háje Praha, HK Slavia VŠ Plzeň,Cheb „A“ a Cheb „B“)
49
|
8:30
|
DHC Plzeň „A“
|
Talent
|
|
50
|
9:00
|
HC Plzeň „B“
|
Tachov „A“
|
|
51
|
9:45
|
Talent
|
HC Plzeň „B“
|
|
52
|
10:15
|
Tachov „B“
|
DHC Plzeň „A“
|
|
53
|
10:45
|
Talent
|
DHC Plzeň „B“
|
|
54
|
11:15
|
Tachov „B“
|
HC Plzeň „A“
|
|
55
|
11:45
|
Talent
|
Tachov „A“
|
|
56
|
12:15
|
DHC Plzeň „A“
|
HC Plzeň „B“
|
|
57
|
12:45
|
HC Plzeň „A“
|
Tachov „A“
|
|
58
|
13:15
|
DHC Plzeň „B“
|
Tachov „B“
|
|
59
|
13:45
|
Talent
|
HC Plzeň „A“
|
|
60
|
14:15
|
DHC Plzeň „A“
|
Tachov „A“
|
|
61
|
14:45
|
Talent
|
Tachov „B“
|
|
62
|
15:15
|
DHC Plzeň „B“
|
HC Plzeň „B“
|
|
63
|
15:45
|
DHC Plzeň „A“
|
HC Plzeň „A“
|
|
64
|
16:15
|
Tachov „B“
|
HC Plzeň „B“
|
|
Turnaj č. 5 - Pořadatel Tachov 18.12.2010
(nehrají- Háje Praha, DHC Plzeň „A“, HC Plzeň „A“ a HC Plzeň „B“ )
65
|
8:30
|
Tachov „A“
|
Tachov „B“
|
|
66
|
9:00
|
Talent
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
67
|
9:30
|
DHC Plzeň „B“
|
Tachov „A“
|
|
68
|
10:00
|
Tachov „B“
|
Talent
|
|
69
|
10:30
|
Cheb „A“
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
70
|
11:00
|
DHC Plzeň „B“
|
Cheb „B“
|
|
71
|
11:30
|
Talent
|
Tachov „A“
|
|
72
|
12:00
|
Tachov „B“
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
73
|
12:30
|
Talent
|
Cheb „B“
|
|
74
|
13:00
|
DHC Plzeň „B“
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
75
|
13:30
|
Tachov „A“
|
Cheb „A“
|
|
76
|
14:00
|
Cheb „B“
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
77
|
14:30
|
Talent
|
Cheb „A“
|
|
78
|
15:00
|
Cheb „B“
|
Tachov „A“
|
|
79
|
15:30
|
DHC Plzeň „B“
|
Cheb „A“
|
|
80
|
16:00
|
Tachov „B“
|
Cheb „B“
|
|
81
|
16:30
|
Talent
|
Cheb „A“
|
|
82
|
17:00
|
Tachov „A“
|
Tachov „B“
|
|
Turnaj č. 6 - Pořadatel DHC Plzeň 22.1.2011
(nehrají- Tachov „A“, Tachov „B“ HK Slavia VŠ Plzeň a Cheb „B“)
83
|
8:30
|
DHC Plzeň „A“
|
DHC Plzeň „B“
|
|
84
|
9:00
|
Háje Praha
|
HC Plzeň „B“
|
|
85
|
9:30
|
HC Plzeň „A“
|
Cheb „A“
|
|
86
|
10:00
|
DHC Plzeň „A“
|
Háje Praha
|
|
87
|
10:30
|
HC Plzeň „B“
|
Cheb „A“
|
|
88
|
11:00
|
Háje Praha
|
DHC Plzeň „B“
|
|
89
|
11:30
|
DHC Plzeň „A“
|
HC Plzeň „A“
|
|
90
|
12:00
|
Háje Praha
|
Cheb „A“
|
|
91
|
12:30
|
HC Plzeň „A“
|
HC Plzeň „B“
|
|
92
|
13:00
|
DHC Plzeň „A“
|
Cheb „A“
|
|
93
|
13:30
|
Háje Praha
|
DHC Plzeň „B“
|
|
94
|
14:00
|
Cheb „A“
|
HC Plzeň „A“
|
|
95
|
14:30
|
DHC Plzeň „A“
|
Háje Praha
|
|
96
|
15:00
|
DHC Plzeň „B“
|
Cheb „A“
|
|
97
|
15:45
|
DHC Plzeň „A“
|
DHC Plzeň „B“
|
|
Turnaj č. 7 - Pořadatel HC Plzeň 26.3.2011
(nehrají- DHC Plzeň „A“, DHC Plzeň „B“ Tachov „A“, Tachov „B“ a Cheb „A“ )
98
|
8:30
|
HC Plzeň „A“
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
99
|
9:00
|
Cheb „B“
|
HC Plzeň „B“
|
|
100
|
9:30
|
HC Plzeň „A“
|
Háje Praha
|
|
101
|
10:00
|
HC Plzeň „B“
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|
102
|
10:30
|
Cheb „B“
|
Háje Praha
|
|
103
|
11:15
|
HC Plzeň „A“
|
Cheb „B“
|
|
104
|
11:45
|
HC Plzeň „B“
|
Talent
|
|
105
|
12:15
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
Háje Praha
|
|
106
|
12:45
|
Talent
|
Cheb „B“
|
|
107
|
13:15
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
HC Plzeň „A“
|
|
108
|
13:45
|
Háje Praha
|
Cheb „B“
|
|
109
|
14:30
|
Talent
|
Háje Praha
|
|
110
|
15:00
|
Cheb „B“
|
HK Slavia VŠ Plzeň
|
|