Západočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo ML II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<listopad 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Struktura ZČ svazu

 
Exekutiva ZČSH
 

  
Předseda:                   KRAFKA JAROSLAV
                               Ke Křižovatce 597, Zruč – Senec, 33008
                               tel: 603 414 851
                               e-mail: jaroslav@krafka.net
           
  
Předseda STK-DK:        HÁJEK MILAN
                               Tachovská 75, Plzeň, 32300
                               tel: 602 421 872 
                               e-mail: milan.hajek@cmss-oz.cz
                                                                                                                                                 
 
Předseda KR:            Ing. MOŠNA PAVEL
                               Krašovská 4, Plzeň, 32300
                               tel: 775 223 557
                               e-mail: pavel.mosna@pl.ds.mfcr.cz
               
 
 Předseda. KM:     
 
 Předseda TMK:        ČEJKA PAVEL
                              Politických vězňů  15, Plzeň, 32000
                              tel: 725 108 544 
                              e-mail: pavelcejka@atlas.cz
 
 
 Předseda kom.pro:   ŠMRHA JAN
 styk s veřejností       Sokolovská 28, Plzeň, 32300
                                tel: 724 344 134
                                e-mail: honza.smrha@volny.cz
 
 
 Sekretář :               VOLKOVÁ MARKÉTA
                              Elišky Krásnohorské 24, Plzeň, 32300
                              tel: 607 585 396 
                              e-mail: MARKETA.VOLKOVA@seznam.cz
 
 
 Český svaz házené : E.Zátopka  100/2, Praha 6, 16000
                                 tel: 220 513 280
                                 e-mail: csh@cstv.cz
                                 www: chf.cz