Západočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 4. turnaj v Ejpovicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<únor 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

JIHOZÁPADNÍ POHÁR 2010/2011

 

Datum          Kategorie        Skupina        Místo a rozhodčí  

Rozhodčí

 

6.11.2010   Starší žákyně   A  

Písek - ODEHRÁNO

7.11.2010   Mladší žákyně   B   Jindříchův Hradec  - ODEHRÁNO
13.11.2010   Mladší žáci   A   Talent  - ODEHRÁNO
Vaník Václav. Koželuh, Ducháň, Ivanič
 
14.11.2010   Mladší žákyně   A   Strakonice - ODEHRÁNO
14.11.2010   Mladší žáci   B   Talent - ODEHRÁNO
März, Růžek,Ševčík, Nový
 
20.11.2010   Mladší žákyně   B   Tachov
Popovová, Hendrichová, Košťálová,
Holšanová – delegát KR ZčSH – Vaník Václav
 
 
27.11.2010   Starší žákyně   B   Neurčeno
27.11.2010   Starší žáci   A   Talent
Sláma, Suchý, Vimr, Měšťánková
 
28.11.2010   Mladší žáci   A   Strakonice
28.11.2010   Starší žáci   B  

Talent

Krafka Jaroslav, Čákora, Krafka Jakub,
Krafka Jan

   
 
11.12.2010   Mladší žáci   B   Milevsko
11.12.2010   Mladší žákyně   A   DHC Plzeň
Machová, Rendlová, Formanová, Kotorová, 
Goslerová, Fronková, delegát KR ZčSH
Macho
 
 
 
12.12.2010   Mladší dorostenky       Strakonice
29.1.2011   Mladší dorostenky       Cheb
Chmelíř, Špaček,Zelenka, Nezbeda
 
5.2.2011   Starší žákyně   A   HK Slavia VŠ Plzeň
Měšťánek, Nový, Voláková, Eiseltová
 
12.2.2011   Starší žákyně   B   Tachov
Koželuh, Ducháň, Sláma, Suchý
 
12.3.2011   Mladší žákyně   B   DHC Plzeň
Melková, Havelková, Holšánová, Košťálová,
 

 

 
19.3.2011   Mladší žákyně   A   DHC Plzeň
Šibrová, Melková, Formanová, Kotorová, Fronková,
Gosleerová, delegát KR ZčSH – Vaník Václav