Západočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo ML II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<listopad 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789
21.5.2012 otevřeno: 2274 x

Školení trenérů licence C - 2.běh

Program 2.běhu školení trenérů licence C.

 

Školení trenérů licence C Plzeň 25.- 27.5.2012 – 2.běh

 
Pátek 25.05.2012
 
16.00 – 16.15                Organizační záležitosti                                                              (Volková)
16.15 – 17.45                Herní činnosti jednotlivce – přihrávky                            praxe    (Pešková)
18.00 – 19.30                Všestranná pohybová příprava se
                                   zaměřením na obratnost                                                praxe    (Pešková)
19.45 – 21.15                Herní systémy se zaměřením na systém
                                   osobní obrany a útok proti ní                                          praxe    (Pešková)
 
Sobota 26.05.2012
 
  8.30 – 10.00               Herní činnosti jednotlivce – uvolňování útočníka
                                   bez míče a obsazování útočníka bez míče                         praxe    (Černý)
10.30 – 12.00                Kondiční trénink mládeže se zaměřením
                                   na rychlost a sílu                                                             praxe    (Černý)
13.00 – 13.45                Didaktika – tréninková jednotka                                      teorie    (Černý)
14.00 – 15.30                Didaktika – principy vedení                                             teorie    (Černý)
 
15.45 – 17.15                Herní činnosti jednotlivce –
                                   uvolňování a obsazování útočníka s míčem                      praxe    (Černý)
17.30 – 18.30                Herní příprava – volné téma                                           praxe    (Čejka)
19.00 – 20.30                Pohybové hry                                                                 praxe    (Čejka)
 
Neděle 27.05.2012
 
8.30 – 10.00                 Miniházená                                                                  praxe    (Pešková)
10.30 – 12.00                Ukázková tréninková jednotka miniházené
                                   + analýza                                                                     praxe    (Pešková)
12.30 – 14.00                Ukázková tréninková jednotka mladšího žactva
                                   + analýza                                                                     praxe    (Pešková)