Západočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo ML II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<listopad 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789
3.6.2012 otevřeno: 2123 x

Mistrovství republiky mladších žaček - Házenkářský desetiboj

Srdečně zveme všechny fanoušky - od pátku 8. 6. do neděle 10. 6. 2012 pořádá DHC Plzeň z pověření Komise mládeže Českého svazu házené Mistrovství republiky mladších žaček - Házenkářský desetiboj.

Přijďte fandit našim nadějím na Mistrovství republiky mladších žaček!

Jak už název napovídá, soutěžit se bude v deseti disciplínách a vítěz získá kromě pomyslného titulu nejvšestrannější družstvo také titul Mistr České republiky.

O zisk prestižního titulu budou bojovat mladší žačky z těchto klubů: TJ Sokol Písek, HC Háje Praha, Spartak Ústí nad Labem, HK Ivančice, SK P.E.M.A Opava, DHK Slavoj Žirovnice a samozřejmě domácí DHC Plzeň! Přijďte je povzbudit a pomoci jim k zisku vysněných medailí!!!

Časový rozpis Mistrovství ČR

Pátek                
14:00   Schůzka, losování, joker (klubovna)              
14:30 Slavnostní nástup (hala)              
14:45 Hod míčem (hala) Žirovnice Písek Ústí n. L. Háje DHC Plzeň Opava Ivančice
15:00 Pětiskok (tělocvična) Žirovnice Písek Ústí n. L. Háje DHC Plzeň Opava Ivančice
16:00 Utkání (hala) Žirovnice Písek          
16:50 Utkání (hala) Ústí n. L. Háje          
17:40 Utkání (hala) DHC Plzeň Opava          
18:30 Utkání (hala) Ivančice Žirovnice          
                 
Sobota                
8:30 Rychlý běh (tělocvična) Háje Písek          
9:00 Rychlý běh (tělocvična) DHC Plzeň Ústí n. L.          
9:30 Rychlý běh (tělocvična) Opava Ivančice          
10:00 Rychlý běh (tělocvična) Žirovnice            
                 
9:00 Utkání (hala) Háje Písek          
9:50 Utkání (hala) DHC Plzeň Ústí n. L.          
10:40 Utkání (hala) Opava Ivančice          
11:30 Utkání (hala) Žirovnice Háje          
12:20 Utkání (hala) Písek DHC Plzeň          
13:10 Utkání (hala) Ivančice Ústí n. L.          
14:00 Utkání (hala) Žirovnice Opava          
14:50 Utkání (hala) Háje DHC Plzeň          
15:40 Utkání (hala) Písek Ivančice          
16:30 Utkání (hala) Ústí n. L. Opava          
17:20 Utkání (hala) DHC Plzeň Žirovnice          
18:10 Utkání (hala) Háje Ivančice          
19:00 Přesná střelba (hala) Písek Ústí n. L. Opava DHC Plzeň Žirovnice Háje Ivančice
21:00 Porada (klubovna)              
                 
Neděle                
8:30 Překážková dráha (tělocvična) Písek Ústí n. L.          
9:20 Překážková dráha (tělocvična) Opava Háje          
10:10 Překážková dráha (tělocvična) Ivančice DHC Plzeň          
11:00 Překážková dráha (tělocvična) Žirovnice            
                 
9:20 Utkání (hala) Písek Ústí n. L.          
10:10 Utkání (hala) Opava Háje          
11:00 Utkání (hala) Ivančice DHC Plzeň          
11:50 Utkání (hala) Ústí n. L. Žirovnice          
12:40 Utkání (hala) Opava Písek          
13:30 Porada (klubovna)              
14:00 Vyhlášení výsledků (hala)